Informacje i ogłoszenia
Artykuł dodano dn. 11.01.2021 r. | autor: Administrator

Zmiany w wymaganiach egzaminacyjnych

W 2022 roku egzamin ósmoklasisty będzie przeprowadzone wyjątkowo na podstawie wymagań egzaminacyjnych, a nie na podstawie wymagań z podstawy programowej.

Dodatkowe dni wolne

Przewidywane dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktycznych W Szkole Podstawowej w Brodłach obowiązujące w roku szkolnym 2020/21

Zasady obowiązujące uczniów

Skrócony zapis podstawowych norm i zasad obowiązujących uczniów w Szkole Podstawowej w Brodłach. Obowiązkiem ucznia jest:...

Informacje:

Dziennik elektroniczny
UONET+ to nowoczesny system uczniowski obejmujący e-dziennik, sekretariat szkolny, świadectwa, zastępstwa oraz witrynę rodziców i uczniów.

Zebrania z rodzicami 2020/21

Daty, godziny oraz tematyka spotkań, zebrań, dni otwartych dla rodziców w ciągu całego roku szkolnego

Dni wolne od zajęc dydaktycznych 2021/22
Wykaz dodatkowych dni wolnych od zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2021/22

Konsultacje dla uczniów i rodziców
Informacje dotyczące konsultacji. Organizacja konsultacji musi być tak zaplanowana, aby do minimum ograniczyć przebywanie na terenie szkoły dużej liczby dzieci. Konsultacje będą się odbywały indywidualnie na określoną godzinę i w określony dzień tygodnia wg załączonego harmonogramu.