noscript-img
Uczymy Dzieci Programować
Artykuł dodano dn. 01.10.2019 r. | autor: Joanna Słota

Uczniowie klasy 2 uczestniczą w Programie edukacyjnym ,,Uczymy Dzieci Programować” to inicjatywa mająca na celu propagowanie nauki programowania wśród dzieci. Logiczne, algorytmiczne myślenie, zadaniowe podejście do stawianych problemów, szukanie różnych rozwiązań, analizowanie ich i wybieranie tych najbardziej optymalnych to umiejętności, które warto kształcić już od najmłodszych lat. Ich uniwersalność sprawia, że przydadzą się naszym dzieciom na każdym etapie ich życia. Uczniowie kodują na naci za pomocą kolorowych kubeczków oraz przy użyciu Ozobota. Do zajęć udało się pozyskać „Ozobota „ dzięki dofinansowaniu ze Stowarzyszenia Pro Bono oraz jednemu który zakupiła szkoła.

Informacje:

Dziennik elektroniczny
UONET+ to nowoczesny system uczniowski obejmujący e-dziennik, sekretariat szkolny, świadectwa, zastępstwa oraz witrynę rodziców i uczniów.

Zebrania z rodzicami 2020/21

Daty, godziny oraz tematyka spotkań, zebrań, dni otwartych dla rodziców w ciągu całego roku szkolnego

Dni wolne od zajęc dydaktycznych 2021/22
Wykaz dodatkowych dni wolnych od zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2021/22

Konsultacje dla rodziców
Informacje dotyczące konsultacji. Konsultacje dla rodziców uczniów naszej szkoły mają charakter dobrowolny. Celem ich jest wyjaśnienie trudnych kwestii, omówienie zachowania i postępów w nauce.