Akcje charytatywne
Artykuł dodano dn. 03.08.2005 r. | autor: Admin

 Akcja buty dla afryki 


Dziękuję bardzo Wszystkim, którzy wsparli naszą akcję. Właśnie dzisiaj wyruszyły w daleką podróż aż do Afryki, a dokładniej do miejscowości CHAMUKA zebrane przez nas buty dla dzieci. Nasza szkolna akcja zakończyła się sukcesem udało nam się zebrać 8 kartonów wypełnionych po brzegi dziecięcym obuwiem ok. 200szt. Na zdjęciu uczennice z klasy III, które należą do Szkolnego Koła PCK.
zobacz


 I ty możesz zostać świętym Mikołajem 


W dniu 10 grudnia w naszej szkole została przeprowadzona akcja charytatywna - I ty możesz zostać świętym Mikołajem. Dochód z akcji w całości przekazany został na pomoc dla potrzebującego dziecka . Serdecznie dziękujemy nauczycielom, uczniom oraz rodzicom, którzy włączyli się w naszą wspólna akcję.
zobacz


 Korek dla Mikołaja 


Mikołajek urodził się 12 września 2010r. Mikołaj Janeczko 2 latka Niestety po porodzie okazało się, że ma wady wrodzone wszystkich kończyn o czym my jako rodzice nic nie wiedzieliśmy.
zobacz


 Mikołajki dla schroniska 2016 


W dniu dzisiejszym 22 listopada 2016 r. Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego wraz z panią Kingą Turecką- Kurek oddali w ręce pracowników schroniska wszystkie zgromadzone i przyniesione przez Was potrzebne rzeczy tj. karmę, koce i kojce. Dziękujemy Wam za bezinteresowną pomoc dla schroniska w Krakowie.
zobacz


 Mikołajki dla schroniska 2018 


Chcielibyśmy najserdeczniej podziękować wszystkim Uczniom oraz Rodzicom, którzy wsparli naszą Mikołajkową zbiórkę dla schroniska w Oświęcimiu. Cieszymy się, że jest tyle dobrych osób, którym nie jest obojętny los bezdomnych czworonogów.
zobacz


 Pluszaki dla dzieci z Kambodży 


Przez ostatni miesiąc w naszej szkole zbierane były pluszami dla dzieci z Kambodży. Uzbieraliśmy całkiem ich sporo. Zostały one przewiezione przez jednego z opiekunów akcji do Tarnowskich Gór i przekazane Stowarzyszeniu Równych Szans „Rainbow”,
zobacz


 Pomoc psom w schronisku 2019 


Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację zbiórki dla schroniska. Dawanie jest uniwersalnym kluczem do sukcesu – we wszystkich aspektach ludzkiego życia. [Bryant McGill]
zobacz


 Szlachetna paczka 


W roku 2013 nasza Szkoła po raz pierwszy przystąpiła do ogólnopolskiej akcji świątecznej pomocy. Szkoła wybrała rodzinę, której chce zrobić prezent świąteczny poprzez zakup rzeczy pierwszej pomocy.


Koordynatorzy akcji p. J. Słota i p. K. Buczek
zobacz


 Wielka Orkiestra ŚwiatecznejPomocy 


W tym roku 13 stycznia również włączyliśmy się w pomoc WOŚP poprzez organizację aukcji używanych zabawek. Bardzo serdecznie dziękujemy klasie VI za przygotowanie i przeprowadzenie akcji oraz wszystkim którzy wzięli w niej udział.
zobacz


 Zbiórka różności dla dzieci z Oddziału Onkologii 


Bierzemy udział w zbiórce różności dla dzieci z Oddziału Onkologii Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Prokocimiu. Zbliżają się jedne z najpiękniejszych świąt – Święta Bożego Narodzenia. Podarujmy dzieciaczkom uśmiech i radość! Dziękujemy!
zobacz