PROJEKTY UCZNIOWSKIE
Artykuł dodano dn. 24.04.2017 r. | autor: Admin

 Mój stadion 


Rok szkolny 2011/ 2012 Jak co roku klasa 6 wykonywała przez miesiąc projekt. W tym roku tematem naszych projektów były stadiony. U czniowie zaprojektowali i zbudowali makiety obiektów sportowych oraz terenów zielonych. Prace wykonane przez poszczególne grupy są ozdobą naszych korytarzy.
zobacz


 Nasze drogi 


Rok szkolny 2012/2013 W obecnym roku szkolnym klasa szósta pracowała nad projektami „ Nasze drogi”. Rozszerzali swoją wiedzę na temat rodzajów dróg w zależności od materiałów z jakich zostały wykonane oraz celów ich użytkowania. Każda z grup wykonała własną makietę wybranych przez siebie dróg oraz ich otoczenia. Poruszaliśmy ważny temat bezpieczeństwa na drogach
zobacz


 Projekty uczniów klasy 6 


Uczniowie klasy szóstej w ramach pracy długo terminowej wykonali piękne prace. Projekty ich osiedli mogliśmy podziwiać na wystawie na dolnym korytarzu. A tutaj możemy pooglądać końcowe efekty.
zobacz


 Projekt z przyrody klasa IV – roztwór nasycony 


Zadaniem klasy IV było wykonanie eksperymentu, do którego potrzeba było:
sól, pojemnik, sznurek, patyk ( dłuższy od średnicy pojemnika) oraz taśma klejąca.
zobacz


 Projekt - życie Karola Wojtyły 


Uczniowie i nauczyciela Zespołu Szkół nr 2 w Brodłach uczcili beatyfikację papieża wspólnym projektem przedstawiającym życie Karola Wojtyły od urodzenia do śmierci. Stroną artystyczną zajęli się mgr Anna Kędzierska wraz z uczniami Anną Chodecką, Agnieszką Linchard, Rafałem Kulczykiem.
Kilka dni wcześniej odbył się konkurs dotyczący osoby Karola Wojtyły. Konkurs ten rozgrywany był w trzech kategoriach wiekowych: nauczanie wczesnoszkolne, szkoła podstawowa, gimnazjum. Wyniki konkursu:
zobacz